Win een Jägerndorfer skilift + accessoires voor je kerstdorp

353

Hoera, het is weer woensdag! En dat betekent: tijd voor een nieuwe winactie. Twee weken geleden kon je al meedoen met een winactie in het thema ‘kerstdorpen’. Heb je toen niet gewonnen? Dan heb je nu gewoon nóg een keer kans! Want ik mag van Veedee Intertrade een geweldige Jägerndorfer skilift + bijbehorende accessoires verloten. Echt zo’n gave prijs!

Replica’s van échte skiliften en gondels

Ben jij een echte wintersport liefhebber? Dan komen deze producten van Jägerndorfer je vast bekend voor. Alle producten zoals de skiliften en gondels van dit merk zijn namelijk replica’s uit echte skigebieden! De Jägerndorfer collectie bestaat sinds 2008 en komt uit Oostenrijk. Hij bestaat uit op schaal nagemaakte producten zoals skiliften, gondels, masten, sneeuwkanonnen en pistenbully’s.

De skiliften van Jägerndorfer zijn replica’s van de echte Doppelmayr/Garaventa skiliften, ‘s werelds grootste fabrikant van kabelbanen. De producten van dit merk maken écht indruk door hun functionele technologie en de grote aandacht voor detail. Je vindt de collectie van Jägerndorfer in de meeste tuincentra op de kerstdorpjesafdeling. Maar je kunt ze ook online kopen! Bijvoorbeeld bij Bol.com.

Wat kun je precies winnen?

Heb jij een kerstdorp en wil je er een winters skigebied bij maken? Dan is deze winactie echt iets voor jou! Heb je geen kerstdorp? Ook dan is het een toffe prijs. Je kunt het skigebied namelijk ook prima los neerzetten. Wat kun je precies winnen?

Als je meedoet met deze winactie maak je kans op een Jägerndorfer prijspakket (op schaal 1:32) met deze skilift, inclusief deze gondel, deze zetel voor 6 personen en een mast. Ook ontvang je figuurtjes op ski’s en zakjes sneeuw om het wintergevoel compleet te maken. Het pakket is in totaal ruim 212,- euro waard. Echt een flinke prijs om te winnen dus!

Jägerndorfer skiliftHoe maak je kans op deze prijs?

Als je kans wil maken op deze prijs, laat dan hieronder uiterlijk 6 november 2019 een reactie achter. Vertel me in jouw reactie wat je precies zou doen met de skilift en bijbehorende accessoires als je zou winnen! Wordt het onderdeel van een kerstdorp? Ga je een los wintersport-gebied maken? Zou je de prijs zelf houden of misschien maak je er wel graag iemand anders blij mee? Ik hoor het graag!

Op deze winactie zijn zoals altijd de spelvoorwaarden van Christmaholic van toepassing. Daarin staat o.a. dat je minimaal 16 jaar oud moet zijn om mee te kunnen doen. En dat je in Nederland of België moet wonen om kans te maken. De winnaar ontvang via e-mail bericht, dus zorg dat je e-mailadres klopt als je hieronder je reactie invult. Daarnaast plaats ik een update onder het artikel met de naam van de winnaar, zodra deze bekend is. Ik wens jullie weer allemaal heel veel succes!

UPDATE: Deze winactie is afgelopen. Je kunt niet meer mee doen. De winnaars is Elisabeth Dierkes.

Deel deze blog.

Over deze schrijver

Saskia de Laat is de enige, echte Christmaholic. Ze is gek op Kerst en alles wat ermee te maken heeft. Met veel plezier deelt ze hier iedere dag de leukste kerstideeën en tips. Volg Christmaholic ook op Instagram of op Facebook voor nóg meer kerstinspiratie.

353 reacties

 1. Ik zou de skilift gebruiken als het begin van een kerstdorp. Ik heb al wel een paar kleine huisjes, maar nog niet genoeg om het echt een dorp te noemen. Met zo’n skilift zou ik dat zeker wel kunnen gaan doen.

  • Ik zou mijn broertje er heel blij mee maken met sinterklaas. Ook mijn vader zou het stiekem wel leuk vinden. We hebben wel al een paar onderdelen, maar niet genoeg om het een echt dorp te noemen. Elk jaar gaan we met kerst naar de Intratuin en laten we ons inspireren door de mooie huisjes daar. Ook hebben we nog geen sneeuw, dus daarom gebruiken we scheerschuim. Het is natuurlijk veel leuker als het niet overal aan plakt, dus een zakje sneeuw zou ook wel handig zijn. Verder hebben we nog geen poppetjes en ook geen lift, dus het is meer een straat. Ik hoop dat ik een kans maak en anders was het toch leuk om mee te doen☺️!

 2. Hier zou ik min zoon helemaal happy mee maken. Twee jaar terug heeft hij het kerstdorp van zijn tante geërfd en is nu fanatiek bezig om het nog mooier te maken.

 3. Ik zou mijn man er mee verassen.Ruim 8 jaar geleden hebben wij door omstandigheden onze complete kerstdorp moeten verkopen.Sinds 2 jaar geleden zijn we weer langzaam begonnen met een kerstdorp.Hij is nog lang niet zo groot als het dorp van 8 jaar geleden maar het begint al een mooi dorp te worden.Ik weet dat mijn man de ski lift van Jägerndorfer erg mooi vind en deze op zijn lijstje staat.Hoe gaaf zou het zijn om hem te winnen en dan mijn man er mee te verassen

 4. Marloes van Oorschot op

  IK wil mijn schoonmoeder er blij mee maken. We zijn gisteren naar de boet geweest om te kijken naar alle kersthuisjes en zagen deze staan. Waren meteen beide verkocht maar toen zagen we het prijskaartje. Mijn schoonmoeder vind het zon ontzettend cool apparaat. Ik zou haar er graag mee willen verrassen. Ik denk dat ze er heel erg blij van word!

 5. Dit zou me eerste onderdeel zijn van me kerstdorp.
  zijn net verhuisd naar een nieuw huis en heb eindelijk de ruimte om een kerstdorp neer te gaan zetten, en dus ook te gaan sparen!
  Deze skilift zou super zijn.

  wie weet komt eindelijk me meisjesdroom uit…me eigen kerstdorpje!

 6. We zijn begonnen met een kerstdorp en dit jaar gaan we voor het eerst een kerstdorp in de vensterbank bouwen. Nu zou dit een fantastische aanvulling zijn op het kerstdorp, en de kinderen zullen het ook prachtig vinden. We gaan het dus zelf houden, maar het krijgt wel een prachtig plekje omdat mensen die langs lopen, ook de skilift zullen kunnen zien.

 7. simone houtveen op

  dat is alweer een leuke actie bij jullie. Ik zou deze prijs graag willen winnen om vanuit juist dat pakket er nog een kerstdorp erbij te bouwen, dat is weer eens wat anders dit jaar.

 8. Ipie Oudshoorn op

  Wat zou dit een gaaf cadeau zijn voor mijn moeder en daarmee eigenlijk voor heel de familie. Mijn moeder heeft inmiddels een leuk kerstdorpje bij elkaar gespaard, die ieder jaar in hun woonkamer te bewonderen is. De kleinkinderen vinden al die schattige huisjes, lichtjes en muziekjes geweldig. Met elkaar genieten we er enorm van. Wat zou het gaaf zijn ‘ons’ dorp dit jaar uitgebreid wordt met deze gave skilift! Dat zou m helemaal afmaken. Ik ga duimen!

 9. Helaas ben ik zo’n type die nooit wat wint maar als ik zo’n pronkstuk won dan ging ik er ook eens echt mee pronken. Ik zou het zo neerzetten dat je bij binnenkomst in de hal het gelijk ziet. Verder zou ik mooie foto’s er van maken en naar iedereen het whatsappen met de tekst “als ik win dan doe ik het gelijk goed”

 10. Bij de winactie van My Village gaf ik al aan dat ik bijna elk jaar mijn moeder met Sinterklaas verras met een nieuw item voor haar kerstdorp en dan verpakt in een surprise die zij ook voor haar Kerstdorp kan gebruiken. Zo heb ik een keer een berg gemaakt met als cadeau wintersportfiguren, ijs met daarbij schaatsers, etc. Een skilift zou dit winteravontuur natuurlijk compleet maken! Dit lijkt mij een supercadeau voor de Sint, die zij zeker niet zou verwachten! Zo kan zij niet alleen dromen van een witte Kerst, maar heeft zij er alvast een thuis…

 11. Een goede vriendin van ons heeft ook zo’n dorp, ze wil graag uitbreiden. Ik kan haar hier zeker mee verrassen.

 12. Geweldig! Ik zou graag eindelijk die skilift willen voor het compleet maken van mijn kerstparadijs! Dan heb ik eindelijk een kerstboom in een skigebied, met lift van dorp naar hoog op de kast. Ik zou het dan ook wat langer laten staan zodat iedereen het kan zien

 13. Nog net op tijd , want had deze actie gemist.
  Ik zou deze lift heel graag voor mijzelf winnen.
  Sinds ik (inmiddels nu een jaar) gescheiden ben en klein woon heb ik geen ruimte voor mijn elfsteden dorp, die moet namelijk vlak opgezet worden het is immers een Nederlands vlak landschap met veel water. Een Berglandschap met deze prachtige ski lift is een kans om opnieuw te beginnen maar dan de hoogte in.. daar is wel plek voor. wordt al blij bij de gedachten.
  En ipv jaarlijks naar Oostenrijk te gaan skiën , hoef ik het nu niet te missen en haal ik een stukje Oostenrijkse wintersport in huis.
  Eigenlijk ideaal 2 in 1..
  Zou er erg gelukkig van worden in iedergeval.
  Heb nog een klein kerkje uit Seefeld ooit meegenomen die hier ook prachtig bij zou staan..
  Kortom ik maak heeeeeeel graag kans op deze mega prijs ☃️

 14. Samantha Hartmann op

  Mijn man is helemaal fan van alles wat met een kerstdorp te maken heeft. Elk jaar kopen we er iets nieuws bij. Een skilift ontbreekt nog. Duimen maar!

 15. ik zou het bij mijn, tot nu toe, “kerstdorp” plaatsen. Ik heb al vele keren staan watertanden naar zo’n skilift en nu krijg ik de kans om die te winnen. Ik waag dus zeker mijn kans!

 16. Ik heb altijd al een skilift (voor mijn kerstdorp) willen hebben. Zo gaaf! Alleen de aanschaf daarvan is erg duur, daarom koop ik het eigenlijk niet.

 17. Marit Bouwman op

  Mijn dochtertje Juno droomt al jaren van een Kerstdorpje, maar het blijft bij ons nog redelijk behelpen om de juiste sfeer te vangen met deze geweldige set zou dat zeker gaan lukken.
  Ik weet zeker dat mijn meisje dan staat te springen van geluk

 18. Wauw! We stonden vorig jaar ook al te kwijlen/dromen bij een skibaan voor ons dorp!
  Het maakt het zo af!

  Wij hebben al een skibaan in ons dorp gemaakt. Met een ski-verhuur, enkele skiërs en snowboarders, vlaggetjes enz. Deze lift zou het helemaal afmaken!

  En het leukste als we winnen, mogen we weer nadenken over een nieuw ontwerp voor onze skibaan aan het dorp! De extra skiërs neem ik mee naar mijn klas (ik ben leerkracht in het speciaal onderwijs). Daar heb ik een mini dorp, maar dan kan ik ook daar een mini ski-baan maken.

 19. Carina Peters op

  wat een gave winactie, ik zou de skilift onderdeel laten maken van mijn kerstdorp, deze krijgt elk jaar steeds meer vorm.
  Vind het altijd zo gaaf om te zien, het hoort echt bij de kerst.

 20. Linda Commissaris op

  Ik zou deze prijs weggeven aan Wouter, hij probeert elk jaar weer een ander kerstdorp op te bouwen, en legt daar veel passie en enthousiasme in. Hij probeert elk jaar de lat te verhogen en nog creatiever te zijn als het jaar ervoor. En deze skilift kan het plaatje echt afmaken!
  Dus ik zou hem er graag mee verrassen!!

 21. Linda Commissaris op

  Ik zou de prijs graag aan Wouter willen geven. Hij zet elk jaar zijn kerstdorp weer anders op en probeert elk jaar de lat hoger te leggen en nog creatiever voor de dag te komen dan het jaar ervoor. En dit alles met veel passie en enthousiasme. De skilift zou het plaatje helemaal afmaken!! Daarom zou ik hem graag met deze prijs willen verrassen!

 22. oh hoe mooi!
  wij zouden er heel blij van worden om te winnen. gaan dan ons kerstdorpje uitbouwen met nog meer sneeuw. Supergave prijs.

  iedereen succes! en alvast fijne kerstdagen ♥

 23. Ik wil graag een winter/kerstlandschap maken, vorig jaar heb ik al een locomotief met wagonnetjes neergezet, inclusief kilo’s watten. Kleine huisjes, maar deze unieke skilift en accessoires maakt het ultiem gevoel van een waanzinnig winterlandschap.

 24. deze lift komt bij ons eigen kerstdorp te staan. we hebben al een mooi dorp met trein huis etc, maar nog geen lift. dus dit zou een mooie aanvulling zijn voor ons.