Christmaholic.nl
    Facebook Twitter Instagram Pinterest YouTube TikTok
    Christmaholic.nl
    • Home
    • Kersttrends
    • Versiering
      • Herfstversiering
      • Interieurinspiratie
      • Kersttrends
      • Kersttafel dekken
    • Creatief
      • Kerstversiering maken
      • Kerststukjes
      • Kerstkaarten maken
      • Knutselen met kinderen
    • Cadeaus
      • Cadeautips
      • Cadeaus inpakken
      • Kleding & Make-up
    • Koken
      • Hapjes & Amuses
      • Voor- en bijgerechten
      • Hoofdgerechten
      • Desserts & gebak
      • Ontbijt & Lunch
      • Complete kerstmenu’s
      • Kerstdrankjes
    • Activiteiten
      • Kerstshows in tuincentra
      • Kerstmarkten
      • Kerstevenementen
      • Tradities
        • Muziek & Film
        • Tradities
        • Winacties
        • Inspiratie
          • Alles over Kersttradities
          • Alles over Low Budget Kerst
          • Alles over Kerst met kinderen
          • Alles over de Kersttafel dekken
    • Christmaholic
      • Dit is Christmaholic
      • Samenwerken
      • Contact
      • Privacy
      • Kerstblogger worden
    Christmaholic.nl
    Home»Versiering»Trends»Kersttrends 2021 ~ Winter Joy
    Trends

    Kersttrends 2021 ~ Winter Joy

    Saskia de LaatDoor Saskia de Laat3 september 2021Updated:3 september 202134 reactiesLeestijd: 3 minuten

    It’s beginning to look a lot like Winter! Tenminste, dat gevoel krijg ik van deze mooie kersttrend voor 2021. Het kleurenpalet is op zich niet heel vernieuwend, maar in de details zitten echt weer hele toffe dingen! Hierboven vind je mijn video over de trend ‘Winter Joy’ en hieronder spot je een serie foto’s + lees je wat meer informatie over deze stijl en de ornamentjes die erbij horen.

    Showroom vol kerstversiering

    De video hierboven en de foto’s in deze blog zijn allemaal gemaakt in de showroom van kerstdecoratieleverancier Kaemingk. Zij leveren prachtige kerstversiering aan de tuincentra en andere winkels. Je kent Kaemingk waarschijnlijk wel van de merken Lumineo (kerstverlichting), Everlands (kerstbomen) en Decoris (versiering, zoals kerstballen).

    Helaas is deze showroom niet toegankelijk voor particulieren. Ik weet ook niet waar de verschillende decoraties die je ziet langskomen in deze blog en video te koop zullen zijn. Daarvoor moet je even zelf op jacht! Is alleen maar leuk toch? Oké, klaar met de disclaimers, dan is het nu tijd voor de informatie over deze winterse trend!

    Warm wintergevoel

    Net als vorig jaar combineert de winterse stijl koele en warme tinten. Het kleurenpalet bestaat uit een soort bevroren wit, zilver, amber (een nieuwe oranjebruine trendkleur voor 2021). En twee soorten blauw: blue dawn en night blue. Blue dawn is een vrij frisse jeans-achtige kleur, night blue is een diepere donkere tint blauw.

    In de showroom is een gezellige keuken nagebouwd met een uitbundig versierde eettafel. I love it! Het lekker samen bakken, snoepen & warme chocolademelk drinken speelt een belangrijke rol in deze trend. Ik heb toffe gingerbreadhuisjes voor in de boom gezien, hele kleine maar ook super grote. Keimooi om in je boom te hangen of neer te zetten als losse decoraties. En verder vielen me de kekke mokken met een soort ‘namaak’-chocolademelk en slagroom erin direct op. Te gek!

    DIY studio: creatief met (kunst)groen

    Naast de keuken was er ook een grote ruimte ingericht als DIY-studio. Zo leuk! Je zag het ook al in de Made with Love trend terug: die focus op zelf maken, knutselen, creatief bezig zijn en DIY’en. In deze stijl is een mooie rol weggelegd voor het maken van kerstkransen en het werken met droogbloemen.

    Ik spotte ook verschillende lichtjes met droogbloemen erin. Zoals lichtsnoeren met glazen bollen waar zowel ‘droog’bloemen als lampjes in zaten. En ook een soort lantaarntjes. Super origineel vond ik die. Sowieso ging mijn hart natuurlijk sneller kloppen van het DIY-aspect aan deze trend. Ik hou van lekker zelf knutselen in kerstsferen. Kransen maken van echt groen of met kunsttakken.

    Over ‘kunsttakken’ gesproken: in de bomen wordt daar ook volop mee ge-experimenteerd. Namaak gedroogd gras, takken vol bruine besjes en zelfs pluimen van kunststof mogen gewoon de boom in! Een supermooie combinatie met dat blauw, zilver en wit. Het doet me denken aan een winterse dag in de tuin – met sneeuw uiteraard haha!

    Wat vind jij van deze kersttrend?

    Heel benieuwd ben ik zoals altijd naar jouw mening! Wat vind jij van dit kleurenpalet en de manier waarop de kerstbomen versierd zijn in deze kersttrend voor 2021? Hier vind je trouwens alle blogs rondom de kersttrends van dit jaar terug. En mocht je geen video willen missen, abonneer je dan zeker even op mijn YouTube-kanaal. Tot volgende week, dan ben ik er weer met een nieuwe trend!

    Kerst trends 2021 Kersttrends Kersttrends 2021 Kerstversiering trends Kerstversiering trends 2021 Trends Kerst 2021
    Share. Facebook Twitter Email WhatsApp
    Saskia de Laat
    • Website
    • Facebook
    • Twitter
    • LinkedIn

    Saskia de Laat is de enige, echte Christmaholic. Ze is gek op Kerst en alles wat ermee te maken heeft. Met veel plezier deelt ze hier iedere dag de leukste kerstideeën en tips. Volg Christmaholic ook op Instagram of op Facebook voor nóg meer kerstinspiratie.

    Dit vind je misschien ook leuk

    Christmas Home Tour 2022 – welkom in mijn warme winterhuisje

    18 december 2022

    De kersttafel dekken: 50+ originele ideeën & praktische tips

    16 december 2022

    Shoptip | De kersttafel dekken met HEMA

    15 december 2022

    34 reacties

    1. Lifestyle Mommy's ~ Linda on 3 september 2021 7:35 am

      Het bijzondere en mooie vind ik dat alles zo lekker licht is. Dat is weer eens iets anders. Heel mooi

      Reply
    2. Tessa♡ on 3 september 2021 8:18 am

      Ook weer mooier dan mooi ik vind vooral de glazen kerstbomen met verlichting erin vreselijk mooi. Maar ik heb ook iets met kerst mokken en als daar ornamenten van zijn voor in de boom kunnen die niet ontbreken!
      Gezellig begin van de dag bedankt!

      Reply
      • José on 3 september 2021 9:07 am

        Mooi, heel mooi. De combinatie van warme met koude kleuren. Maar zou het zelf niet snel kiezen omdat het voor mij niet de kleur voor kerst is.

        Reply
        • Isamar on 26 september 2021 10:17 am

          Wat een heerlijke start van een mooie zondag! Het kerst seizoen is weer begonnen. The Classic Look blijft geweldig.

          Reply
    3. Mj on 3 september 2021 8:51 am

      Ja,super leuk vooral de gingerbread huisjes en ook het maken van je eigen kerst krans,de ideeën stromen alweer binnen en het begint toch te kriebelen om eraan toe te geven.

      Reply
    4. georgette snelders on 3 september 2021 9:00 am

      Mooi maar, dan de versie waar goud en blauw de overhand heeft. De boom met meer wit erin is voor mij iets te koel.

      Reply
    5. Marjon on 3 september 2021 9:13 am

      Prachtige sfeer, vind ik. De kleuren nachtblauw met caramel of amber, heel mooi. De DIY daar houd ik ook het meest van, ieder jaar weer, iets kopen en zelf creatief zijn. Vorig jaar al glazen ballen gevuld met takjes (schoondochter). Bedankt dat we weer mochten meekijken

      Reply
    6. Christina on 3 september 2021 9:16 am

      Prachtig weer ik moet wel eerlijk bekennen dat ik verknocht ben aan mijn kerstboom die vrij naturel is en mijn lichtjes door het huis met kleine stukjes kerst her en der .
      Zo rond 5 dec staat alles hier en geniet ik met volle teugen. Het is ieder jaar een feestje als alle spullen naar boven komen

      Reply
    7. Tamara on 3 september 2021 9:26 am

      Goedemorgen Saskia,

      Wat een mooie trend is dit. Vooral de combinatie met Amber is erg mooi. Geeft het gelijk wat meer warmte. En diys maken is idd altijd erg leuk. Ik heb er dit jaar ook wat op de planning staan. Fijne dag.
      Groetjes, Tamara

      Reply
    8. Angelique on 3 september 2021 9:37 am

      Super mooie kerstcollectie. Zelf heb ik andere kleuren voor kerst maar heb toch mooie dingen gezien en inspiratie voor na kerst als winter decoratie.

      Reply
    9. Janet on 3 september 2021 9:43 am

      Ik hou van de koele ijstinten maar dan niet zozeer voor kerst maar meer voor mijn winterthema na de kerst. De mok met slagroom vind ik super leuk.

      Reply
    10. Linda Beeftink on 3 september 2021 9:43 am

      Wat heerlijk om naar te kijken. Heel winters met een beetje kerstgevoel. De chocomelkmokken vind ik heel leuk. Kun je de nep chocomelk met toef er uit tillen en dan de mok gebruiken of zit het aan elkaar vast? De gingerbread huisjes komen op mij verlanglijstje staan.

      Reply
    11. Ingrid van Kaam on 3 september 2021 2:01 pm

      Goedemiddag Saskia,

      Leuk weer een blog. De amber kleur past helemaal bij mijn kerstkleuren. Dus daar ga ik zeker naar op zoek.
      Ik vind al due gingerbreadhuishe eel heel leuk. Maar laat ik daar maar niet aan beginnen. Het is al zo druk in huis
      Ik ben benieuwd naar jouw volgende blog hoor.

      Reply
    12. Katrien Delombaerde on 3 september 2021 2:10 pm

      Wel mooi, maar momenteel zou dat niet passen in mijn interieur. Maar er zaten wel mooie stukken bij!

      Reply
    13. Cora on 3 september 2021 3:08 pm

      Het zijn niet mijn kleuren voor kerst , ik hou van goud ,rood en groen ,heel tradioneel. Maar er zaten wel leuke dingen bij hoor,zoals die mokken (die wil ik ), en die taartjes ,zo leuk.De gingerbreadhuisjes daar heb ik ook wat mee , ik heb er zelfs een gehaakt.En de droogbloemen om zelf iets van te frutselen,allemaal heel gezellig voor deze tijd van het jaar.
      Tot de volgende blog maar weer !

      Reply
    14. Jacqueline Pallett on 3 september 2021 5:26 pm

      Yep, that’s the one for me!

      Reply
    15. Thérèse on 3 september 2021 8:22 pm

      heel mooi krijg er een warm kerstgevoel van

      Reply
    16. Cornelia on 3 september 2021 9:14 pm

      Ohh die bekers is een hebben dingetje

      Reply
    17. Stefanie on 4 september 2021 9:53 am

      Ik heb in de eerste en nu de tweede blog echt al een hoop leuke dingen gezien. Heb er alweer zo.n zin in. Op naar de volgende.

      Reply
    18. Yolanda Flaming on 4 september 2021 1:43 pm

      Fijn om op een zaterdagmiddag door je blog te kuieren en me verlekkeren op de nieuwe kerstrends. Mijn man vind dat eigenlijk fijn om me daar zo mee bezig te houden. Het belangrijkste moment in het jaar is voor ons het kerst- en nieuwjaarsseizoen, en de voorpret is zo leuk!
      Ik ben van plan om het dit jaar héél speciaal te maken, omdat onze kleinzoon, net 2 jaar geworden, ook hier zal zijn. Mijn dochter en haar man wonen in Noord-Ierland, en ik heb hen bijna 2 jaar niet meer gezien wegens covid19. Dit jaar kijk ik er dus ongelofelijk naar uit, en ik wil deze kerst graag onvergetelijk maken voor onze oogappel 🙂
      Dankjewel voor alje ideeën, je inspiratie en enthousiasme. Jij maakt het leven veel mooier. En zijn het niet de kleine dingen in het leven die het mooiste zijn?

      Reply
      • Yolanda Flaming on 4 september 2021 4:56 pm

        Even verbeteren: “Mijn man vind dat eigenlijk fijn om me daar zo mee bezig te houden”. Dat moet natuurlijk bezig “zien” zijn 🙂

        Reply
    19. Thea Boertje on 4 september 2021 1:45 pm

      Erg mooi allemaal al die kleuren passen zo goed bij elkaar en ook de diy vind ik erg leuk. Niet mijn stijl maar er zijn meer mooie stijlen die ik toch wel prachtig vind.

      Reply
    20. Evelien Rietdijk on 4 september 2021 9:32 pm

      Ik vind het elk jaar weer jammer dat er zo weinig vernieuwds is. Ik ben een leergelden die elk jaar een nieuw kerstinterieur wil inclusief volledig nieuw gedecoreerde boom. Maar de mogelijkheden worden steeds meer beperkt als je al zoveel hebt als ik
      En dat terwijl ik echt van heel veel verschillende stylen hou!

      Reply
      • Yolanda Flaming on 7 september 2021 2:32 pm

        Mooi die boom!!

        Reply
    21. Arja’s place on 5 september 2021 11:51 am

      Ik vind het een mooi thema, blauw is sowieso mijn kleur. En dat gaat best met rood/wit/groen. Zo zin om straks weer overal te struinen

      Reply
    22. Celeste on 5 september 2021 7:52 pm

      Normaal ben ik niet zo van de koele trends, maar in combinatie met de warme amber vind ik hem toch echt wel tof!!
      Ennn, doorzichtige kerstballen met droogbloemen: super leuk!

      Reply
    23. Dani on 5 september 2021 9:36 pm

      Ja, hier word ik weer helemaal blij van. Kan niet wachten om weer nieuwe ornamenten aan te schaffen en weer heerlijk te kunnen knutselen
      Lieve kerstgroetjes Dani☃️

      Reply
    24. Esther on 8 september 2021 5:17 pm

      Leuk weer om te zien, heerlijk om er weer mee bezig te zijn

      Reply
    25. xgwendolala on 10 september 2021 2:43 pm

      Dit is echt een mooie warme, maar tegelijkertijd ook frisse trend! Love it!

      Reply
    26. Melanie on 15 september 2021 3:32 pm

      Peperkoekhuisjes en de mokken geven het warme knusse gevoel, wat ik zo bij deze tijd van het jaar vind passen. De droogbloemen in de verlichting is niet zo mijn smaak..

      Reply
    27. Marlene on 26 september 2021 9:16 am

      Jaaaa, blauw met bruin, prachtige combinatie, ik ben er al uit !

      Reply
    28. Pauline on 27 september 2021 1:16 pm

      Ik hou van winterwitte versiering voor in de boom. Elk jaar koop ik nieuwe items om de boom weer een andere look te geven. Vorig jaar heb ik eekhoorntjes (grijze) gekocht om in de boom te plaatsen. Leuk dat ik eekhoorntjes terug zie in de boom die in je film verschijnt. Ikzelf ben niet zo dol op amber kleurige kerstversiering, maar lelijk vind ik het ook niet. Zo lang het met mate wordt toegepast is het een leuk alternatief.

      Reply
    29. Lara on 27 september 2021 9:37 pm

      Heel mooi.
      Die lichtblauwe wantjes zijn mooi.

      Reply
    30. stefanie on 29 september 2021 1:02 pm

      Die huisjes zijn prachtig, maar die glazen dingetjes met droogbloemen er in vind ik er een beetje viezig uitzien eerlijk gezegd!

      Reply

    Laat een reactie achter Cancel reactie

    Hallo & welkom!

    Welkom op mijn blog! Ik ben Saskia, beter bekend als Christmaholic. Ik schrijf & vlog over kerstshows, versiertips, winterse uitstapjes, knutsels, heerlijke kerstrecepten en nog veel meer. Ik wens je veel kerstvoorpret! Lees meer…

    Volg jij me al?
    • Instagram
    • YouTube
    • Pinterest
    • Facebook
    • TikTok
    Nieuwste Kerstvlog!
    Instagram
    View on Instagram
    Vlogtip!
    Kerstmail

    Elke week kerstinspiratie!

    Schrijf je in voor de Kerstbrief en ontvang iedere zondag de leukste kerstinspiratie in je mailbox.

    In de spotlight

    Christmas Home Tour 2022 – welkom in mijn warme winterhuisje

    18 december 2022

    Vlog! | Sky Radio kerstevent & versieren bij mijn zusje

    17 december 2022

    De kersttafel dekken: 50+ originele ideeën & praktische tips

    16 december 2022
    Pinteresting
    KERSTVERSIERING
    • KERSTDECORATIE MAKEN
    • KERSTKNUTSELEN MET KINDEREN
    • KERSTSTUKJES MAKEN
    • KERSTTRENDS
    • KERSTVERSIERING TIPS
    Kersttrends 2022
    KERSTTIPS
    • CADEAUTIPS VOOR KERSTMIS
    • KERSTCADEAUS INPAKKEN
    • KERSTRECEPTEN
    • KERSTSHOWS IN TUINCENTRA
    • KERSTVLOGS & VIDEO'S

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.