Christmaholic.nl
    Facebook Twitter Instagram Pinterest YouTube TikTok
    Christmaholic.nl
    • Home
    • Kersttrends
    • Versiering
      • Herfstversiering
      • Interieurinspiratie
      • Kersttrends
      • Kersttafel dekken
    • Creatief
      • Kerstversiering maken
      • Kerststukjes
      • Kerstkaarten maken
      • Knutselen met kinderen
    • Cadeaus
      • Cadeautips
      • Cadeaus inpakken
      • Kleding & Make-up
    • Koken
      • Hapjes & Amuses
      • Voor- en bijgerechten
      • Hoofdgerechten
      • Desserts & gebak
      • Ontbijt & Lunch
      • Complete kerstmenu’s
      • Kerstdrankjes
    • Activiteiten
      • Kerstshows in tuincentra
      • Kerstmarkten
      • Kerstevenementen
      • Tradities
        • Muziek & Film
        • Tradities
        • Winacties
        • Inspiratie
          • Alles over Kersttradities
          • Alles over Low Budget Kerst
          • Alles over Kerst met kinderen
          • Alles over de Kersttafel dekken
    • Christmaholic
      • Dit is Christmaholic
      • Samenwerken
      • Contact
      • Privacy
      • Kerstblogger worden
    Christmaholic.nl
    Home»Winactie»WIN! 2x een luxe regenjas van Rains
    Winactie

    WIN! 2x een luxe regenjas van Rains

    Saskia de LaatDoor Saskia de Laat5 oktober 2016Updated:5 oktober 2016186 reactiesLeestijd: 4 minuten

    Het is herfst en dus zullen we de komende tijd weer op een hoop regenbuitjes getrakteerd worden. Al jaren was ik op zoek naar een leuke, modieuze regenjas, maar die is nog niet zo makkelijk te vinden! Toen een vriendin me attendeerde op het merk Rains, was ik direct verkocht. Wat een leuke jassen! Zelf ben ik hartstikke blij met mijn jas (ik heb het zwarte exemplaar op de foto’s hieronder). En het leuke is: ik mag jou er ook blij mee maken!

    Regenjassen van Rains

    Het regenseizoen is weer begonnen! En hoewel niks leuker is dan springen in verse regenplassen, wil je soms ook gewoon droog aankomen op je plaats van bestemming. En dan het liefste niet in zo’n lelijke regenponcho (no offense). Een beetje stijlvol eruit zien deze herfst – en tegelijkertijd droog blijven – dat kan absoluut met de jassen van Rains.

    Het Deense merk is nog vrij nieuw, in de herfst van 2012 lanceerden ze hun eerste collectie. Het regenjassenmerk richt zich volkomen op het ontwikkelen en produceren van moderne en comfortabele regenkleding. Om dat te bereiken, hebben ze zelf een lichtgewicht en tegelijkertijd zeer sterke polyester stof ontwikkeld, die voorzien is van een flexibele coating. De naden zijn waterproof en alle knoopjes, ritsen en andere versieringen op de regenjassen zijn gemaakt van materialen die heel goed tegen water kunnen. Handig!

    Waar kun je zo’n toffe regenjas scoren?

    Natuurlijk hoop je dat jij zo’n Rains regenjas wint, maar helaas heb ik er maar twee om weg te geven. Dus heb je niet gewonnen, dan kun je uiteraard naar de winkel om er zelf eentje te scoren. Ik kocht de mijne via jassenonline.nl. En er zijn nog meer webshops die ze verkopen, zoals makeitrain.nl en hipinderegen.nl. Maar je kunt de jassen ook in de winkel vinden. O.a. Sissy Boy en Bijenkorf verkopen een aantal modellen. Hier vind je een overzicht van verkooppunten.

    astrid is een mutsWat kun je precies winnen?

    Ik mag deze week twee Rains damesregenjassen weggeven. De eerste zie je op de foto hieronder, geshowd door mijn mooie zusje Astrid. Het model heet Noon en de kleur van de jas is zwart. De waarde van deze jas is €120,-. De maat is M/S. Astrid heeft maat 38 en is ongeveer 1.70m lang. Zoals je ziet is de jas bij Astrid erg ruim, en met maat 40 of 42 (of zelfs 44) pas je ‘m ook prima. Ik kreeg ‘m ook dicht! Meer over deze regenjas lees je hier.

    De tweede damesregenjas is weer net iets anders, het model heet Curve en de jas is mooi groen. Deze jas is €99,- waard. De maat van deze jas is L/XL. De jas valt behoorlijk ruim, maar je mag ‘m ook lekker nonchalant dragen. Dat hoeft natuurlijk niet. Ik heb zelf maat 46/48 en ben 1.82m lang en bij mij zit ie juist aangesloten. Hier vind je een maattabel van Rains zodat je kunt zien welke maat je zelf ongeveer nodig hebt. Maar zoals gezegd: ze vallen behoorlijk ruim! Meer over deze regenjas lees je hier.

    Hoe maak je kans op één van de twee stijlvolle regenjassen?

    Wil jij zo’n toffe jas winnen? Laat dan hieronder uiterlijk 12 oktober 2016 een reactie achter en vertel me waarom jij zo’n Rains damesregenjas wel kunt gebruiken! Laat daarnaast ook weten welke van de twee jassen je graag wilt winnen, de Zwarte (maat S/M) of de Groene (maat L/XL). Niet vergeten, anders maak je helaas geen kans!

    DSC_0538Ook goed om te weten…

    Mocht je de winnaar zijn en de jas blijkt toch niet zo goed te passen, dan kun je hem helaas niet omruilen voor een andere maat of kleur. Maar je kunt er natuurlijk wel iemand anders blij mee maken! En ben jij één van die sporadische mannen die mijn blogjes leest; natuurlijk mag jij ook reageren. Wellicht kun je er je (beste) vriendin, vrouw, zus of moeder mee verrassen!

    Na 12 oktober worden de winnaars geselecteerd, zij krijgen via e-mail bericht. Op deze winactie zijn onze spelvoorwaarden van toepassing (daarin staat o.a. dat je 18 of ouder moet zijn en in Nederland of België moet wonen). Ik ben ontzettend benieuwd naar jullie reacties!

    Rains regenjas Regenjas Regenjas winnen Regenjassen Stijlvolle regenjas Winacties Winacties 2016
    Share. Facebook Twitter Email WhatsApp
    Saskia de Laat
    • Website
    • Facebook
    • Twitter
    • LinkedIn

    Saskia de Laat is de enige, echte Christmaholic. Ze is gek op Kerst en alles wat ermee te maken heeft. Met veel plezier deelt ze hier iedere dag de leukste kerstideeën en tips. Volg Christmaholic ook op Instagram of op Facebook voor nóg meer kerstinspiratie.

    Dit vind je misschien ook leuk

    WIN | XXL goodiebox met Christmaholic Favourites

    14 december 2022

    WIN | Kerstroman ‘Langste. Kerst. Ooit.’ van Lisette Jonkman

    7 december 2022

    WIN | Een kersttrui voor het hele gezin!

    30 november 2022

    186 reacties

    1. Noor on 19 oktober 2016 10:35 pm

      de zwarte S/M zou wel super zijn! Ik ga altijd op de fiets naar mijn werk , en als het regent ben in meestal doorweekt,
      niet echt waterdicht die jas van mij, zou heel goed van pas komen!!!Nu maar duimen….

      Reply
    2. chen on 20 oktober 2016 8:47 pm

      Ik zal graag de zwarte regenjas maat S/M willen winnen, als het flink gaat gieten blijf ik toch nog stijlvol nat of droog!

      Reply
    3. Cindy Strijkers- Brakel on 30 oktober 2016 10:27 am

      Ik ben moeder van 2 sportende jongens van 10 en 9. Ik blijf altijd bij de trainingen en wedstrijden en dat is soms echt vreselijk nat. het regent nogal vaak hier in Nederland.
      Ik kan natuurlijk weggaan, maar 1 van mijn jongens heeft eenvorm van autisme, ik moet dus in de buurt blijven, mocht er zich een situatie voor doen.
      Het is dan wel fijn als je regenbestendige kleding hebt, zeker als dit er ook nog eens leuk uitziet.
      Ik loot graag me voor de groene in maat L/XL, dan kan er ook nog een dikke trui onder 😀

      Reply
    ← Older Comments

    Laat een reactie achter Cancel reactie

    Hallo & welkom!

    Welkom op mijn blog! Ik ben Saskia, beter bekend als Christmaholic. Ik schrijf & vlog over kerstshows, versiertips, winterse uitstapjes, knutsels, heerlijke kerstrecepten en nog veel meer. Ik wens je veel kerstvoorpret! Lees meer…

    Volg jij me al?
    • Instagram
    • YouTube
    • Pinterest
    • Facebook
    • TikTok
    Nieuwste Kerstvlog!
    Instagram
    View on Instagram
    Vlogtip!
    Kerstmail

    Elke week kerstinspiratie!

    Schrijf je in voor de Kerstbrief en ontvang iedere zondag de leukste kerstinspiratie in je mailbox.

    In de spotlight

    Christmas Home Tour 2022 – welkom in mijn warme winterhuisje

    18 december 2022

    Vlog! | Sky Radio kerstevent & versieren bij mijn zusje

    17 december 2022

    De kersttafel dekken: 50+ originele ideeën & praktische tips

    16 december 2022
    Pinteresting
    KERSTVERSIERING
    • KERSTDECORATIE MAKEN
    • KERSTKNUTSELEN MET KINDEREN
    • KERSTSTUKJES MAKEN
    • KERSTTRENDS
    • KERSTVERSIERING TIPS
    Kersttrends 2022
    KERSTTIPS
    • CADEAUTIPS VOOR KERSTMIS
    • KERSTCADEAUS INPAKKEN
    • KERSTRECEPTEN
    • KERSTSHOWS IN TUINCENTRA
    • KERSTVLOGS & VIDEO'S

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.